קימאמה ניו יורק - מחנה קיץ בארה"ב

קימאמה ניו יורק - מחנה קיץ בארה"ב

חוויית קימאמה בארה"ב

קימאמה ניו יורק מחנה צעירים (Junior Camp) הינו מחנה קיץ ישראלי-אמריקאי ייחודי, המתקיים בניו יורק. זהו מחנה עם לינה, באורך של עשרה ימים (שבועיים כולל טיולים), המיועד לחניכים בגילאים 7-14 מארה"ב ומישראל המגיעים למפגש משמעותי וחווייתי המקרב אותם אלו לאלו – ומקרב את החניכים מארה"ב לתרבות הישראלית ולשפה העברית.

המחנה מתקיים בעברית ובאנגלית ומשלב חינוך לערכים ולאהבת ישראל. במחנה תפגשו מדריכים מנוסים ואהובים שאתם מכירים מקימאמה, לצד מדריכים נוספים מארה"ב ומהעולם, תצאו לטיולים בחוף המזרחי של ארה"ב ותכירו הרבה חברים חדשים. קימאמה ניו יורק הוא סאמר קאמפ אמריקאי, בתכנית המותאמת גם לחניכים המגיעים מישראל. אנו מבטיחים לכם קיץ מדהים וחוויה משנה חיים. כמו בכל מחנות קימאמה, גם בניו יורק המחנה מתקיים בסביבה נטולת מסכים. זו ההזדמנות שלכם לפרוח, להגשים את עצמכם, לשפר את השפה האנגלית (או העברית) ולחוות אמריקה בשבועיים של עצמאות.

Previous
Next

צוות ההדרכה

קימאמה ניו יורק הינו מחנה בעל אופי משפחתי וקרוב, בו כל המשתתפים מתגבשים במהרה לכדי קבוצה חזקה ומלוכדת. הצוות מורכב ממדריכי קימאמה מנוסים וותיקים ומשליחים של הסוכנות היהודית המגיעים מישראל. 

כולם עוברים תהליכי מיון קפדניים והכשרה מקצועית מעמיקה לקראת המחנה. מתוך כלל חברי הצוות של קימאמה, אנו בוחרים את הוותיקים והמנוסים ביותר לתפקידי ההדרכה בקימאמה ניו-יורק.

כל המדריכים שלנו דוברים לפחות שתי שפות, אנגלית ועברית. מעבר לכיף ולחוויה תפקידם של המדריכים הוא לסייע לחניכים להתמודד עם כל בעיה ואתגר – מבלי לגרוע מהיוזמה, מהתושייה ומהעצמאות הנדרשות מהחניכים עצמם.

פעילויות במחנה

תכנית המחנה מלאה בפעילויות אתגר וחוויה מבוקר עד ערב וכוללת: שחייה בבריכה, מסלול חבלים וטיפוס, אומגה בטבע, רפטינג בנהר הדלאוור, פעילויות ספורט: כדורגל, כדורסל, טניס, כדורעף ובייסבול. מוסיקה ואולפן הקלטות, קימאמה שף: בישולי מטבח, בישולי שדה ומתחם חממה לגידולים אורגניים. מחול וריקוד, אומנויות ובמה, מחנאות, שבילים ומסלולי הליכה בטבע ועוד.

בנוסף לפעילויות הרגילות במחנה, אנו נשלב את המיטב מכל המסורות והתוכן של קימאמה בימים מיוחדים: קבלת שבת, סלטרון, מכביה, בנקוויט, טאלנט שואו ועוד. ריכוז האירועים המיוחדים והתכנית האינטנסיבית יוצרות חוויה שהיא מלאת רגש ותחושות עילאיות לחניכים, מועצמות בליווי של מוזיקה, צבעים ותיאטרליות לכל אורך המחנה ויוצרות מחנה שהוא חוויה שלא ישכחו לעולם.

כותבים עלינו

יפורסם בקרוב

תאריכים ומחירים לקיץ 2020

טיול למנהטן, ניו יורק

לפני החזרה הבייתה נעצור לטיול של יומיים במנהטן לחוויה אדירה נוספת. נשחק 'מחפשים את המטמון' באתרים המרכזיים בעיר, נבלה, נהנה, נעשה קבלת שבת משותפת עם הקהילה הישראלית במנהטן ונשאיר גם קצת זמן לשופינג. החניכים מארה"ב מוזמנים כמובן להצטרף, בתשלום נוסף. לינה וכל הארוחות בטיול כלולות.

מתחם המחנה

קימאמה ניו יורק נמצא שעה וחצי צפונית למנהטן במתחם המתפרש על שטח של כ-250 דונמים, על נהר הדלאוור וכולל: מדשאות נרחבות, יער עבות, בריכת שחיה, חדר אוכל, בקתות מגורים, מגרשי ספורט, בקתת אמנויות, גשרי חבלים, מתחם חץ וקשת, מגרשי ספורט, בקתות סטודיו למחול ולמוסיקה, אמפיתיאטרון ומתחמים לסדנאות בישול. החניכים לנים בבקתות עץ קסומות ממש כמו בסרטים, בכל בקתה, כ-10-14 חניכים (בנים או בנות, בנפרד) לפי שכבות הגיל, ובכל בקתה גם 2-3 מדריכי הקבוצה. בכל בקתה יש שירותים ומקלחות.

הגעה למחנה

לחניכים המגיעים מאזור ניו יורק ההגעה היא עצמאית ביום קליטת המחנה בין השעות 9 ל 11 בבוקר. לחניכים המגיעים מרחבי ארה"ב אנו נעמיד שאטל (הסעות) משדה התעופה נוארק NEWARK אל המחנה ובחזרה. מידע נוסף יינתן במעמד ההרשמה. לחניכים המגיעים מישראל אנו דואגים לכל סידורי הטיסה וההגעה למחנה, בשילוב הטיולים שמתקיימים לפני תחילת המחנה ובסופו.

תזונה ואוכל

האוכל במחנה כשר ועומד בכל הסטנדרטים הבריאותיים הנדרשים. תפריט המחנה משלב בין משאלות הלב של החניכים לבין הדרישות הצודקות של ההורים. במילים אחרות: גם כיף וגם בריא. התפריט מבוסס על שלוש ארוחות בריאות ומזינות ביום ועל ארוחות ביניים הכוללות פירות וחטיפים.

המטבח מספק ארוחות לצמחוניים, לאלרגיים ללקטוז ולצליאקים. בנוסף, קיים סידור ארוחות מתאים גם לחניכים עם אלרגיות לסוגים שונים של אגוזים ובוטנים. צוות ההדרכה משגיח בצורה מוחלטת על תזונתם של הילדים במהלך המחנה, ואנו יודעים וערוכים לספק מענה לכל ילד שיש לו בעיה אישית, רפואית או אחרת. אנא הקפידו ליידע אותנו מראש בכל מקרה כזה, על מנת שנוכל להיערך בהתאם.

אבטחה

המחנה עומד בתקני- הבטיחות הנדרשים על פי חוק, כמו בכל מחנה קיץ בארה"ב אשר בו מתקיימות פעילויות דומות.

המחנה תחום ומגודר, יש בו שערים מסודרים, הוא שמור, מאובטח ומוגן לחלוטין, באופן המאפשר בקרה מלאה על תנועת רכבים והולכי רגל פנימה והחוצה. במהלך המחנה לא מתאפשרת כניסה ללא אישור ותאום מראש.

כן! אני רוצה לרשום את ילדיי

779-5579 (646)

כתובת: 3149 NY-97, Barryville, NY 12719

אמייל: usa@campkimama.org

בריאות

במתחם המחנה מרפאה מצוידת ומאוישת על ידי צוות רפואי מוסמך (אחיות) וערוך לתת מענה לכל צורך רפואי.

אנו נוקטים בהקפדה יתרה בכל הנוגע לשתייה, להימנעות מחשיפה יתרה לשמש ולהיגיינה. מתקני מים קרים פזורים למכביר ברחבי המחנה בפינות מוצלות לשימוש החניכים בכל זמן.

בטיחות במחנה

במהלך המחנה נהלי הבטיחות מוקפדים, ברורים ונהירים. חלק נכבד מתכנית ההכנה של הצוות לקראת הקיץ מוקדש לנהלי הבטיחות ולאופן בו נדרשים כולם להקפיד על ביצועם.

כמו כן, המדריכים שלנו מקפידים עם ילדכם על שתיית מים מרובה ועל הימנעות מחשיפה יתרה לשמש בשעות בהן החום מגיע לשיאו.

בשעות החמות של היום (אחרי ארוחת הצהריים) לא תתבצע פעילות פיזית אינטנסיבית במתקנים חיצוניים – ואת עיקר הזמן בשעות הללו נקדיש  להתרעננות ולמשחקים באזורים מוצלים. הפעילות מבוטחת באופן מלא במשך כל תקופת שהות הילדים במחנה.

על קימאמה

קימאמה, חלוצה בתחום מחנות הקיץ הבינלאומיים בישראל, הוקמה בשנת 2004 ע"י קבוצה של יזמים ואנשי חינוך, שהבינו את החשיבות העצומה הטמונה במפגש בינלאומי משמעותי בין ילדים ובני נוער מרחבי העולם. עם השנים הפכה "קימאמה" למושג ומותג מוכר, אהוב ומבוקש. כיום, כ-2,500 חניכים מכל העולם משתתפים מדי שנה במחנות הקיץ הססגוניים של קימאמה בישראל. בנוסף, קימאמה מפעילה מחנות חורף באירופה לילדים ולנוער, טיולים בישראל, סמינרים חינוכיים – ומקיימת שיתופי פעולה עם עמותות ועם ארגונים הפועלים ללא כוונות רווח.