קימאמה ניו יורק - מחנה קיץ בארה"ב

קימאמה ניו יורק - מחנה קיץ בארה"ב

חוויית קימאמה בארה"ב

קימאמה ניו יורק הינו מחנה קיץ ישראלי-אמריקאי ייחודי, המתקיים בניו יורק בשני מחזורי פעילות: מחנה בוגרים לגילאי 15-18 באורך של שלושה שבועות (כולל טיולים) בשיתוף עם מחנה הקיץ "תל יהודה", ומחנה צעירים לגילאי 7-14 באורך של עשרה ימים (שבועיים כולל טיולים) בניהול מלא ובלעדי של קימאמה. המחנה מיועד לחניכים מארה"ב ומישראל המגיעים למפגש משמעותי וחווייתי המקרב אותם אלו לאלו – ומקרב את החניכים מארה"ב לתרבות הישראלית ולשפה העברית. מחנה קימאמה ניו-יורק מייצר חוויה ייחודית ומיוחדת במינה בדמות פעילות מגוונת ועתירת-תכנים של תרבות וחדשנות ישראלית, המתקיימת בעברית ובאנגלית ומשלבת חינוך לערכים ולאהבת ישראל. במחנה תפגשו מדריכים מנוסים ואהובים שאתם מכירים מקימאמה, לצד מדריכים נוספים מארה"ב ומהעולם, תצאו לטיולים בחוף המזרחי של ארה"ב ותכירו הרבה חברים חדשים. קימאמה ניו יורק הינו מחנה ייחודי בכך שהוא מאפשר את חווית הסאמר קאמפ האמריקאי, בתכנית המותאמת גם לחניכים היוצאים מישראל.
Previous
Next

צוות ההדרכה

קימאמה ניו יורק הינו מחנה בעל אופי משפחתי וקרוב, בו כל המשתתפים מתגבשים במהרה לכדי קבוצה חזקה ומלוכדת. הצוות מורכב ממדריכי קימאמה מנוסים וותיקים ומשליחים של הסוכנות היהודית המגיעים מישראל. 

כולם עוברים תהליכי מיון קפדניים והכשרה מקצועית מעמיקה לקראת המחנה. מתוך כלל חברי הצוות של קימאמה, אנו בוחרים את הוותיקים והמנוסים ביותר לתפקידי ההדרכה בקימאמה ניו-יורק.

כל המדריכים שלנו דוברים לפחות שתי שפות, אנגלית ועברית. מעבר לכיף ולחוויה תפקידם של המדריכים הוא לסייע לחניכים להתמודד עם כל בעיה ואתגר – מבלי לגרוע מהיוזמה, מהתושייה ומהעצמאות הנדרשות מהחניכים עצמם.

פעילויות במחנה

אנו בקימאמה מאמינים שהדברים הכי טובים במחנה, הם דווקא אלו שאינם חלק מהלו"ז. הם נובעים דווקא מהחברויות המיוחדות הנוצרות במחנה, מתחושת המסוגלות והעצמאות המתגברת אצל החניכים ככל שחולפים הימים ומחיזוק הביטחון העצמי וההתנסות ביחסים חבריים פנים מול פנים (מחנה ללא טלפונים). אנו שמים דגש רב על בניית המרכיבים האנושיים והחברתיים הללו.
תכנית המחנה מלאה בפעילויות אתגר וחוויה מבוקר עד ערב. לפניכם רשימה חלקית מתוך כלל הפעילות במחנה: שחייה מודרכת בבריכה, העשרה בעברית, קיר טיפוס, מסלול חבלים, אומנות ויצירה, בישולי שדה ומחנאות, מוסיקה, תיאטרון, ריקוד, ספורט, תרבות ישראלית ופעילויות נוספות לחיזוק הזהות הישראלית.

כותבים עלינו

תאריכים ומחירים לקיץ 2019

תוכנית פירוט הרשמה רגילה

1 בדצמבר עד 31 במרץ
הרשמה מאוחרת

1 באפריל עד 30 ביוני
מחנה בוגרים
29 ביולי - 13 באוגוסט
$2,650
$2,720
מחנה צעירים
29 ביולי - 8 באוגוסט
$1,650
$1,800
טיול בוגרים
וושינגטון, ניו יורק ומפלי הניאגרה
$780
$880
טיול צעירים
ניו-יורק
$260
$320
טיול בוגרים: וושינגטון בתאריכים 28-29 ביולי, ניו יורק ומפלי-הניאגרה בתאריכים 14-17 באוגוסט
טיול צעירים: ניו יורק סיטי בתאריכים 9-10 באוגוסט
*משלמים היום $300 ומבטיחים מקום במחנה, החזר כספי מלא עד ה31 במרץ.
*עבור תשלום בכרטיס אשראי תיגבה עמלה בסך 3%, ניתן לשלם ב E-CHECK ולהימנע מתשלום עמלה

טיול לוושינגטון

לחניכים המגיעים מישראל אנו מציעים להתחיל את הקיץ בסיור חינוכי מרתק ומקיף באתרים החשובים ביותר של בירת ארצות הברית: הבית הלבן, בניין הקפיטול, אנדרטת ג'פרסון ואנדרטת לינקולן. הסיור כולל גם ביקור בחלק מהמוזיאונים הנפלאים של וושינגטון הבירה, כגון מוזיאון התעופה והחלל ומוזיאון הריגול הבינלאומי. החניכים המגיעים מארה"ב מוזמנים כמובן להצטרף לסיור זה בתשלום נוסף. התשלום כולל את הלינה במלון ואת הארוחות.

טיול למפלי הניאגרה

מיד עם סיום המחנה נצא לכיוון צפון, לטיול של יומיים במפלי הניאגרה. נשוט בסירת Maid of the Mist אל תוך המפלים עצמם, נבקר בפארק שעשועים Darien, מוזיאון קורנינג, ובפארק הלאומי היפהפה Letchworth.

טיול למנהטן, ניו יורק

לפני החזרה לישראל נעצור לטיול של יומיים במנהטן לחוויה אדירה נוספת. נשחק 'מחפשים את המטמון' באתרים המרכזיים בעיר, נבלה, נהנה, נעשה קבלת שבת משותפת עם הקהילה הישראלית במנהטן ונשאיר גם קצת זמן לשופינג. החניכים מארה"ב מוזמנים כמובן להצטרף, בתשלום נוסף. לינה וכל הארוחות בטיול כלולות.

מתחם המחנה

המחנה מתפרש על שטח של כ-250 דונמים וכולל: מדשאות נרחבות, יער עבות, אגם, בריכת שחיה, חדר אוכל, בקתות מגורים, מגרשי ספורט, בקתת אמנויות, גשרי חבלים, מתחם חץ וקשת, מגרשי ספורט, בקתות סטודיו למחול ולמוסיקה, אמפיתיאטרון ומתחמים לסדנאות בישול. ברחבי המתחם פזורות פינות שתייה עם מים קרים ואזורי צל רבים, המאפשרים לייצר תכנית אקטיבית ובטיחותית המבוססת על  Outdoor activities.

הגעה למחנה

לחניכים המגיעים מאזור ניו יורק ההגעה היא עצמאית ביום קליטת המחנה בין השעות 9 ל 11 בבוקר. לחניכים המגיעים מרחבי ארה"ב אנו נעמיד שאטל (הסעות) משדה התעופה נוארק NEWARK אל המחנה ובחזרה. מידע נוסף יינתן במעמד ההרשמה. לחניכים המגיעים מישראל אנו דואגים לכל סידורי הטיסה וההגעה למחנה, בשילוב הטיולים שמתקיימים לפני תחילת המחנה ובסופו.

תזונה ואוכל

האוכל במחנה כשר ועומד בכל הסטנדרטים הבריאותיים הנדרשים. תפריט המחנה משלב בין משאלות הלב של החניכים לבין הדרישות הצודקות של ההורים. במילים אחרות: גם כיף וגם בריא. התפריט מבוסס על שלוש ארוחות בריאות ומזינות ביום ועל ארוחות ביניים הכוללות פירות וחטיפים.

המטבח מספק ארוחות לצמחוניים, לאלרגיים ללקטוז ולצליאקים. בנוסף, קיים סידור ארוחות מתאים גם לחניכים עם אלרגיות לסוגים שונים של אגוזים ובוטנים. צוות ההדרכה משגיח בצורה מוחלטת על תזונתם של הילדים במהלך המחנה, ואנו יודעים וערוכים לספק מענה לכל ילד שיש לו בעיה אישית, רפואית או אחרת. אנא הקפידו ליידע אותנו מראש בכל מקרה כזה, על מנת שנוכל להיערך בהתאם.

אבטחה

המחנה עומד בתקני- הבטיחות הנדרשים על פי חוק, כמו בכל מחנה קיץ בארה"ב אשר בו מתקיימות פעילויות דומות.

המחנה תחום ומגודר, יש בו שערים מסודרים, הוא שמור, מאובטח ומוגן לחלוטין, באופן המאפשר בקרה מלאה על תנועת רכבים והולכי רגל פנימה והחוצה. במהלך המחנה לא מתאפשרת כניסה ללא אישור ותאום מראש.

כן! אני רוצה לרשום את ילדיי

779-5579 (646)

כתובת: 3149 NY-97, Barryville, NY 12719

אמייל: usa@campkimama.org

בריאות

במתחם המחנה מרפאה מצוידת ומאוישת על ידי צוות רפואי מוסמך (אחיות) וערוך לתת מענה לכל צורך רפואי.

אנו נוקטים בהקפדה יתרה בכל הנוגע לשתייה, להימנעות מחשיפה יתרה לשמש ולהיגיינה. מתקני מים קרים פזורים למכביר ברחבי המחנה בפינות מוצלות לשימוש החניכים בכל זמן.

בטיחות במחנה

במהלך המחנה נהלי הבטיחות מוקפדים, ברורים ונהירים. חלק נכבד מתכנית ההכנה של הצוות לקראת הקיץ מוקדש לנהלי הבטיחות ולאופן בו נדרשים כולם להקפיד על ביצועם.

כמו כן, המדריכים שלנו מקפידים עם ילדכם על שתיית מים מרובה ועל הימנעות מחשיפה יתרה לשמש בשעות בהן החום מגיע לשיאו.

בשעות החמות של היום (אחרי ארוחת הצהריים) לא תתבצע פעילות פיזית אינטנסיבית במתקנים חיצוניים – ואת עיקר הזמן בשעות הללו נקדיש  להתרעננות ולמשחקים באזורים מוצלים. הפעילות מבוטחת באופן מלא במשך כל תקופת שהות הילדים במחנה.

על קימאמה

קימאמה, חלוצה בתחום מחנות הקיץ הבינלאומיים בישראל, הוקמה בשנת 2004 ע"י קבוצה של יזמים ואנשי חינוך, שהבינו את החשיבות העצומה הטמונה במפגש בינלאומי משמעותי בין ילדים ובני נוער מרחבי העולם. עם השנים הפכה "קימאמה" למושג ומותג מוכר, אהוב ומבוקש. כיום, כ-2,500 חניכים מכל העולם משתתפים מדי שנה במחנות הקיץ הססגוניים של קימאמה בישראל. בנוסף, קימאמה מפעילה מחנות חורף באירופה לילדים ולנוער, טיולים בישראל, סמינרים חינוכיים – ומקיימת שיתופי פעולה עם עמותות ועם ארגונים הפועלים ללא כוונות רווח.